CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Posiadanie konta nie jest wymagane, jednak w celu usprawnienia procesu zamawiania oraz zapewnienia bezpieczeństwa zakupów zalecane jest założenie konta w naszym serwisie. Zajmuje to tylko chwilę.

Oczywiście! Jeśli w procesie składania zamówienia wybierzesz  opcję dastawy “ODBIÓR OSOBISTY”, po zakończeniu realizacji zamówienia zostaniesz poinformowany mailowo o możliwości odbioru. Zamówienie możesz odebrać w sklepie stacjonarnym Yerbanot przy ul. Łagiewnicka 20, 41-608 Świętochłowice.

Informujemy, iż ze względu na pandemię lokal został zamknięty do odwołania. Odbiór osobisty zamówienia jest możliwy tylko po wcześniejszym ustaleniu – po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu odbioru.

Tak!  Jest możliwość wysłania zamówienia do wybranego przez Ciebie paczkomatu InPost.

Tak, wysyłamy nasze produkty za granicę. Wszelkie kraje, do których dostarczamy nasze zamówienia są podane na stronie Płatność i dostawa.

Obecnie wysyłka do tego regionu jest wstrzymana. Za utrudnienia przepraszamy.

Zamówienia na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem InPost. Przesyłki zagraniczne dostarczają firmy DPD, GLS oraz UPS.

Możliwe metody płatności za zamówienie to:

– płatność przy odbiorze (tylko w sklepie)

– przelew internetowy z pośrednictwem PayU

– płatność kartą za pośrednictwem PayU

– przelew tradycyjny

Zapasy produktów staramy się uzupełniać tak szybko jak to możliwe, jednak zanim do nas napiszesz z zapytaniem o dostępność produktu, skorzystaj z poniższej metody:

Wejdź w interesujący Cię produkt, który jest niedostępny i zapisz się do listy obserwujących. W momencie, gdy produkt zostanie uzupełniony, dostaniesz od nas maila z taką informacją!

Pytania dotyczące zamówień proszę kierować tylko i wyłącznie na adres kontakt@yerbanot.com bądź skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kwestie dotyczące strony internetowej proszę kierować na adres: support@yerbanot.com.

INFORMACJE O NAS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego."]